2024. 20. 04. vārda dienas:

Mirta, Ziedīte

Salas sākumskola ❯

“Kāpēcīšu/Montessori” oktobris

11.11.2019 07:51

Oktobris “Kāpēcīšu/Montessori” grupā bijis ļoti darbīgs, aktīvs un radošs. Izzinot daudz dažādu lietu, Kāpēcīši izpētīja arī lielo dārzeņu grozu, ko grupiņai bija atnesis zaķis. Saulīte oktobrī ļoti lutināja ar savu siltumiņu, tāpēc Montessori grupa aktīvi darbojās laukā, devās pārgājienā uz mežu, atrada daudz sēnes. Kāpēcīši šo pastaigu laikā secinājuši, ka mūsu mežā ir ļoti daudz mušmiru un indīgo sēņu, kuras bērni nu jau ļoti labi pazīst un zina, ka ar rociņām aiztikt nedrīkst. Tāpat kā citi, oktobrī kāpēcīšus iepriecināja pirmais sniegs, pavisam nedaudz, bet tomēr. Vēl “Kāpēcīši/Montessori” grupa ir ļoti čakli labo darbu veicēji, oktobrī viņi grāba lapas un bija patiesi gandarīti par labi padarīto darbu. Vai ziniet, ko vēl Kāpēcīši uzzināja? To, ka ar nokritušām lapām var pikoties! Tas bija varen jautri! Kāpēcīši atzīst, ka nevar sagaidīt, kad uzsnigs īsts sniegs, tāds – paliekošs, lai varētu doties pikoties, celt sniegavīrus un baudīt ziemas priekus.

Tāds bija “Kāpēcīšu/Montessori” grupas oktobris, – izzinošs, radošs, jautrs un kā vienmēr – aktīvs!

Informāciju sagatavoja:

Mārīte Sokolova