2024. 23. 04. vārda dienas:

Georgs, Jurģis, Juris

Salas sākumskola ❯

Kārtības noteikumi

AKTUĀLI!
Izglītības iestādes normatīvi, dokumenti un noteikumi atrodami ŠEIT!

Vispārējie noteikumi:

Lai pirmsskolas izglītības grupu un vecāku sadarbība veiktos, aicinām ievērot noteikumus, kas attiecas uz bērna apmeklējuma atteikšanu un kavējumu attaisnošanu:

1. Ja bērns neapmeklēs bērnudārzu, lūgums zvanīt, nosūtīt īsziņu uz grupas tālr.nr., vai veikt ierakstu skolvadības sistēmā e-klase un atteikt apmeklējumu līdz konkrētās dienas plkst. 7:30 no rīta!  Ar grupu kontakttelefoniem varat iepazīties mūsu mājas lapas sadaļā “Kontakti”!
  2. Ja bērns neapmeklē PI grupu 1-3 dienas, nepieciešama vecāku zīme par attaisnojošiem kavējumiem. Sākot no 4. neapmeklēšanas dienas, ir vajadzīga ārsta zīme! Protams, ārsta zīme var būt arī par 1, 2, 3 kavētām dienām, bet – vecāku zīme par vairāk kā 3 neapmeklētām dienām netiks pieņemta.
  3. Gadījumā, ja dodaties ārzemju ceļojumā, vai plānojat bērnu nelaist bērnudārzā ilgāk kā 3 dienas ģimenes apstākļu dēļ, aicinām īsi pirms plānotā brauciena, ceļojuma vai atpūtas, uzrakstīt iesniegums_prombūtne, minot bērna datus, PI grupu, datumus, no kura līdz kuram bērns pirmsskolas izglītības grupu neapmeklēs un iemeslu. Iesniegums adresējams Babītes novada pašvaldība Salas sākumskolas direktorei Nensijai Priedītei.
  4. Pirmsskolas izglītības grupas skolotājiem ir tiesības neuzņemt bērnu no rīta grupā, ja tam ir infekcijas slimības pazīmes – izsitumi, temperatūra, caureja, vemšana, sāpes vēderā, utt. Lūgums būt kritiskiem attiecībā uz bērna veselības stāvokli un nelaist bērnu dārziņā, ja no rīta bērnam ir slikta pašsajūta, bet pašiem liekas, ka “pāries“. Esam uzmanīgi!

Veselību vēlot,

administrācija