2024. 06. 05. vārda dienas:

Didzis, Gaidis

Salas sākumskola ❯

Aktuāla informācija!

16.03.2020 08:02

Saskaņā ar 2020.gada 12.marta Ministru kabineta rīkojumu “Par ārkārtējas situācijas izsludināšanu” 4.panta 4.3.apakšpunktu informējam,

1. ka Salas sākumskolā no 2020.gada 13.marta līdz 2020.gada 14.aprīlim iestādes administrācija maksimāli strādā attālināti. Komunikācijai ar skolu iesakām izmantot e-klases vietni, e-pastu sakumskola@babite.lv vai tālruni 20395011, tikšanos klātienē atstājot drošākam laikam. Ja tikšanās nepieciešama, lūdzam to iepriekš saskaņot, informējot par tikšanās nepieciešamības iemesliem un neatliekamību!
  2. Pateicamies visiem vecākiem, kas ir saprotoši un ievēro maksimālus MK norādītos drošības pasākumus un distancēšanās ieteikumus, nevedot bērnus uz pirmsskolas izglītības iestādi. Paldies! Pieņemot lēmumu vest bērnu uz PI grupām, aicinām ņemt vērā pēdējos MK ieteikumus – to iesaka darīt TIKAI krīzes situācijā akūti nepieciešamo profesiju pārstāvjiem. Ja pirmsskolu apmeklē, tad katru nedēļu, dodoties uz grupiņu, jāiesniedz apliecinājums (pielikumā). Katru nedēļu jauns. Ja pirmsskolas izglītības iestāde konstatē apzinātu nepatiesas informācijas sniegšanu, tad saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 42. pantu var iestāties administratīvā atbildība.Paldies par sapratni un esiet veseli!

Cieņā,
    Skolas administrācija