2024. 24. 04. vārda dienas:

Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Salas sākumskola ❯

Paldies!

20.04.2020 07:54

Babītes novada pašvaldības
Salas sākumskolai 30!

30 pieredzes, dzelzs rūdījuma un aizraujoša ceļojuma bagāti gadi! Šis ceļojums nebūtu tik aizraujošs, ja ik uz soļa blakus nesoļotu mūsu draugi! Sirsnīgi pateicamies Salas sākumskolas bijušajiem un esošajiem darbiniekiem, pedagogiem, kolēģiem un sadarbības partneriem, mūsu draugiem un kaimiņiem, pašvaldības un valsts iestādēm, pakalpojumu sniedzējiem un projektu sadarbības partneriem! Paldies ik vienam, kas  šajos 30 gados kādu brīdi ir soļojis mums blakus, plecu pie pleca, sniedzot palīdzību, atbalstu un padomu! Ik viens no jums ir atstājis mūsu ceļā pēdas, par kurām priecājamies, lepojamies un cieņā noliecam galvu.

Daudz laimes mūsu dzimšanas dienā Jums! Paldies par sadarbību un draudzību! Paldies par kopīgiem mirkļiem, brīžiem un laika sprīžiem, paldies par kopā pavadītiem gadiem!

Atkalsatikšanos mums vēlot,

Ar mīlestību – Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola.

Skolas direktore – Nensija Priedīte

Pēdējais atjaunošanas datums: 20/04/2020 07:56