2024. 29. 04. vārda dienas:

Laine, Raimonds, Vilnis

Salas sākumskola ❯

Miķeļdiena pirmsskolā

29.09.2021 12:17
“Ķiparu”, “Kāpēcīšu” un “ABC” grupu “Pēterīši un Miķelīši” šodien ritmikas nodarbību laikā gāja uz tirgu, uz Miķeļdienas tirgu!
“Un pirka visvisādas lietas,
kamēr somās un groziņos nebija vairāk vietas!”
(Tas ir citāts no dziesmas, ko dziedāja! ☺️)
Pirms tam vēl viens otram teica sirsnīgu labrīt, priecājās viens otru redzēt, samīļot. Izdancojās no pirkstu galiem līdz papēžiem, gan arī izdancināja i pirkstu galus, i papēžus!
Dancoja ne tikai Miķelītis, bet arī Pēterītis un skolotājas, auklītes, kaut arī no beku laušanas un kāpostu cilāšanas visi bija saguruši.
Paši mazākie tirdzinieki gan ripoja kā abolīši!
Šodien laiks bija gana vēss… Ticējums šajā sakarā teic, ka tad būšot skaista ziema. Vai tā būs tiesa? To mēs vēl redzēsim!
Cits senlatviešu vēstījums teic, ka šajā dienā, ja rudens raža padevusies laba, bet kaimiņam ne tik, bijis īstais brīdis otram kaut ko iedāvāt. Tad sirdī dubults prieks ne tikai par ražas apjomu, bet arī par savu dāsnumu! ❤️
Padomā, ar ko Tu varētu dalīties šodien?
Pēdējais atjaunošanas datums: 29/09/2021 12:17