2024. 29. 04. vārda dienas:

Gundega, Terēze

Salas sākumskola ❯

EITA video portrets

20.10.2021 09:47
Šodien, 20.oktobrī, tiešajā translācijā no Eiropas Komisijas Briselē tika sveikti Erasmus+ dalībnieki – European Innovative Teaching Award laureāti, kuru starpā bija arī Salas sākumskola ar 2015.gada projektu “Paņem dabu aiz rokas”. Balvas pasniegšanas ceremonijā tika godināti “Erasmus+” 2014-2020. gadu programmas periodā Eiropā īstenotie izcilākie projekti par tēmu “attālinātas/jaukta veida mācības (distance/blended/hybrid learning)”, īpaši izceļot šo iepriekš īstenoto projektu kvalitatīvas ilgtspējas lomu pandēmijas un attālināto mācību apstākļos mūsdienās.
Katru laureātu prezentēja ar video-portretu.
Kā jau informējām, ar šo iniciatīvu un apbalvojumu tiek uzsvērta programmas “Erasmus+” nozīme Eiropas skolotāju izcilības veicināšanā un Eiropas izglītības telpas izveidē.
Salas sākumskolas video portrets pielikumā!
Pēdējais atjaunošanas datums: 20/10/2021 09:47