2024. 16. 05. vārda dienas:

Edijs, Edvīns

Salas sākumskola ❯

Novembris pirmsskolā

09.12.2021 13:33
Ķiparu piedzīvojumi, mācoties un apgūstot, pētot un darbojoties, ir raibu raibie! Ne visu paspējam noķert kadros!
Sākam nepacietīgi gaidīt Ziemassvētkus!
Kāpēcīšu/Montessori grupiņā novembra mēnesis arī aizritēja ļoti darbīgi: Tika iepazītas dažādas etnogrāfiskās latvju rakstu zīmes, pētīti un izzināti fakti par Latviju. Aktīvi darbojoties āra vidē, mēneša beigās ar lielu prieku sagaidīts arī pirmais sniedziņš! Tas kāpēcīšus ļoti iepriecināja! Kāpēcīši ļoti gaida Ziemassvētku brīnumu, rakstīs Vecītim vēstules un gatavosies svētkiem!
Sk.Agrita stāsta:
Novembris ABC grupā pagājis rakstu rakstos. Pētījām dažādus rakstus, tos zīmējām, veidojām, izšuvām un izstaigājām. Svinējām Mārtiņus un sveicām Latviju dzimšanas dienā. Novembris arī Ābeces grupā bija bagāts ar gaviļniekiem: svinējām jubilejas Šarlotei, Aleksandram, Grētai, Katrīnai, Andrim un Rinaldam. Sagaidījām pirmo sniegu, tapa vēstules Vecītim un nu ar nepacietību gaidām Ziemassvētkus!
Pēdējais atjaunošanas datums: 13/12/2021 08:55