2024. 02. 05. vārda dienas:

Ziedonis

Salas sākumskola ❯

Pirmsskolas aprīlis

02.05.2022 07:25
Arī aprīlis ABC grupā jau paskrējis nemanot. Čakli mācījāmies lasīt un rakstīt. Stādījām pupas un sīpolus, kurus centīgi mērījām un pierakstījām, cik kurš izaudzis. Daudz interesanta uzzinājām, apmeklējot izstādi “Suns un sports”. Sveicām skolotāju Rasu dzimšanas dienā. Gatavojāmies Lieldienām un tās jautri nosvinējām ar Zaķi un odu Ojāru. Aktīvi piedalījāmies olimpiskajā un sporta dienās. Arī maijs mums solās būt pārsteigumiem bagāts, jo tuvojas taču izlaidums!”
Sk.Agrita
Kāpēcīšī aprīlī devās gan uz mežu vākt dabas materiālus, gan būvēja kukaiņu viesnīcu. Aktīvi darbojās ar dažādiem materiāliem – mācījās saklausīt skaņas vārdos, veidoja ritma rindas izmantojot lego klucīšus, kā arī sveica grupas biedrus svētkos-jubilejās. Apmeklēja arī suņu izstādi-piemērīja īpašo mācību jaku.
Ķipariem ikdiena paiet radošās, krāsainās, jautrās mācību un rotaļu nodarbībās. Saule silda degunus, jau jūtama vasaras smarža. Gaidām Tevi, vasariņa!
Pēdējais atjaunošanas datums: 12/05/2022 07:35