2024. 14. 05. vārda dienas:

Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis

Salas sākumskola ❯

Pirmsskolas septembris

04.10.2022 13:12
Lūk, šāds mums bija septembris!

ABC jaunais mācību gads iesācies aktīvs un darba spara pilns. Šomēnes izzināta tēma “Kas manā groziņā”. Pētīti augi, dārzeņi un augļi. Uzzinājām, kā ievāc sēklu. Čakli pastrādājām un novācām ražu no mūsu skolas ābeles. Saskaitījām, cik liela raža (120 ābolu)! Uzzinājām, kā no kukurūzas top popkorns un to gardi baudījām Miķeļdienā. Protams arī sportojām un dziedājām, kā arī neizpalika jubilāru godināšana. 1.septembra pusdienslaikā mūs sagaidīja pārsteigums – ciemos ieradās divi klauni, kas vēlēja labu, zinātkāru un gudrībām pilnu jauno mācību gadu mūsu grupiņas audzēkņiem!

Kāpēcīšu Montessori grupiņai jaunais mācību gads iesācies ar aktīvu darbošanos grupā un āra aktivitātēs. Iepazītas iestādes telpas, jauni draugi un nu jau apgūtas arī pirmās jaunās zināšanas!
Par jauno mācību cēlienu priecājas arī Ķipariņu grupa – tur septembrī pozitīvi pavadīts adaptācijas laiks, sagaidīti jau Miķeļi, pilnveidotas dažādas prasmes un apgūtas iemaņas, apciemota skolotājas Valentīnas siltumnīca, kurā aug dažādi gardi rudens vitamīni un priecīgi pavadīts laiks kopā ar jauniem draugiem.
Pēdējais atjaunošanas datums: 04/10/2022 13:13