2024. 06. 05. vārda dienas:

Didzis, Gaidis

Salas sākumskola ❯

Labdarības akcija 2022 “Silta, silta sirds…”

30.11.2022 09:40
Salas sākumskola izsludina Ziemassvētku labdarības akciju 2022 – “Silta, silta sirds…” no 28.novembra līdz 16.decembrim.
Salas sākumskola sadarbībā ar Mārupes novada pašvaldības Sociālo dienestu aicina atbalstīt labdarības akciju un sagādāt svētku pārsteigumu Salas pagasta vientuļajiem un maznodrošinātajiem senioriem. Ikdienā domājot par pamatvajadzībām un pašu nepieciešamāko, strauji augošās cenas un rūpju nasta šiem cilvēkiem liek aizmirst par Ziemassvētku tuvošanos…
Kopā mēs varam radīt prieku un ienest viņu mājās nedaudz sirsnības un svētku sajūtas!
Iepriekšējos gados Salas sākumskolas Ziemassvētku labdarības akcijās kopā esam vairākkārt snieguši sirsnīgu un atbalstu Slokas dzīvnieku patversmei, labdarības organizācijai “Labdarības Lapa”, iepriecinājuši Salas pagasta maznodrošinātos pensionārus un bērnus, kā arī ziedojuši materiālus un finansiālus līdzekļus šo mērķgrupu atbalstam svētku laikā. Sirsnīgā pateicībā novērtējam Jūsu atsaucību šajos projektos, kā arī šogad aicinām Jūsu ģimenes iesaistīties!
Salas pagasta vientuļie un maznodrošinātie seniori priecātos par dāvanu, kurā būtu kaut kas no šīm lietām:
Tēja
Kafija (šķīstošā vai beramā)
Medus
Zefīri
Ledenes, cietās karameles (Bārbeles, piparmētru, augļu, piena)
Noplēšamais gada kalendārs
Sienas kalendārs ar skaistiem attēliem un lieliem cipariem
Padomu gadagrāmata
Smaržīgas ziepes
Dušas želeja, šampūns
Krēms “Niveja”
Piezīmju blociņš, pildspalva
Krustvārdu mīklu krājums
Dekoratīvā svece uz baterijām
Zeķes
Ziemassvētku rotājums (dekoratīva figūriņa, svečturis, enģelītis)
Pleds
Vitamīnu komplekss senioriem
U.c.
Sagādājot pārsteigumu, lūdzam noformēt to skaistā dāvanu iesaiņojumā, pievienojot sirsnīgu apsveikuma kartīti!
Dāvanu lūdzam nogādāt Salas sākumskolas administrācijas kabinetā līdz 16.decembrim!
Akcijas noslēgumā informēsim par rezultātiem un kopīgi paveikto.
No visas sirds sakām: “Paldies!”
P.S. Dāvanas izmēram un sagādātā apjomam nav nozīmes. Papildināt dāvanu varat pēc saviem ieskatiem, tomēr svarīgi zināt, ka riekstus, košļājamās konfektes, pārtiku ar īsu derīguma termiņu, graudaugu produktus vai kūstošas vielas dāvanā likt nevajadzētu. Jautājumi: aija.vanaga@marupe.lv, t. 26029010
Pēdējais atjaunošanas datums: 30/11/2022 09:40