2024. 29. 04. vārda dienas:

Gundega, Terēze

Salas sākumskola ❯

Koncertlekcija “Drosmīgais Ivanko”

15.11.2023 18:39
Salas sākumskolas pirmsskolas grupa ,,ABC” devās uz Dzintaru koncertzāli, lai ne tikai klausītos muzikālo pasaku par ukraiņu tautas dēlu Ivanko, kurš gatavs spēkiem mēroties ar raganu un raganas dēlu, lai atpestītu skaistu meiteni, kura noburta par niedri, bet arī mācītos, kā koncertā uzvesties. Uzveduma laikā teicēja Karina Bērziņa stāsta par to, kā jāsagaida mākslinieki, kad jāaplaudē, ka vispirms prom no skatuves dodas mākslinieki un tikai tad zāli atstāj skatītāji un daudz ko citu. Koši tēli un vēl košāks viņu izpildījums. Bērni iepazina operas dziedājumu Evijas Martinsones izpildījumā, roka dziedājumu Ata Ieviņa izpildījumā, klasisku lakstīgalas balsi (tiesa gan dzērves lomā) Dašas Titkovas izpildījumā. Mīlas stāstu izspēlēja ukraiņu dziedātāja Lidija Baranova un mūsu pašu Nataniels Simha Rasnačs. Uzvedumā piedalījās arī bērnu deju grupa no Rīgas Ukraiņu vidusskolas. Atpakaļ ceļā bērni dalījās iespaidos.
Drīz brauksim atkal! 🎶
Pēdējais atjaunošanas datums: 15/11/2023 18:39