2024. 27. 04. vārda dienas:

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Salas sākumskola ❯

Janvāris 2024

09.02.2024 14:55

Gada sākums arī pirmsskolā izvērties notikumiem bagāts.

Ķipariņi dramatizēja pasaku “Vecīša cimdiņš” un devās ekskursijā uz mūsu bibliotēku.

Kāpēcīši janvārī iepazina sajūtu pasauli. Daudz darbojās praktiski – sataustot, sasmaržojot, garšojot, saredzot un citādi izzinot pasauli.

Bet ABC audzēkņi jauno gadu sākuši ar apņemšanos iemācīties lasīt. Tēmas “Pasaka, pasaciņa” ietvaros pasakas tika lasītas, klausītas, zīmētas, skatītas un izspēlētas. ABC grupiņa apmeklēja mūsu bibliotēku un ciemojās arī pasaku muzejā Džūkstē.

Īpaši tika lasītas M. Stārastes pasakas, jo māksliniecei 2.februārī tika atzīmē 110. dzimšanas diena. Iedvesmojoties no visa redzētā un piedzīvotā – bērni paši gatavoja grāmatiņas ar savu tekstu un ilustrācijām.

Grupiņā sadarbībā ar vecākiem tika izveidota arī izstāde “Vecākā pasaku grāmata manās mājās”, bērni tās prezentēja. Tika atnestas pat ļoti senas grāmatas – viena pat 125!!!! gadus veca.  Sirsnīgs paldies vecākiem!

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/02/2024 14:55