2024. 27. 04. vārda dienas:

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Salas sākumskola ❯

Februāris pirmsskolā

06.03.2024 13:48
Ķipari februāra rotaļnodarbībās apguva tēmu – Esi vesels! Īpašu uzmanību veltot zobiņiem un to tīrīšanai. Trenējās praktiski un skatījās arī izglītojošu filmiņu.
Kāpēcīšiem februāra mēnesis pagāja radoši – uzzināja daudz interesantu lietu, piedalījās dažādos eksperimentos un noslēgumā svinēja burtu dzimšanas dienas ballīti ar radošajām darbnīcām, dejošanu un priecāšanos.
ABC februārī izzināja tēmu” Mani mīluļi”. Bērni ar sajūsmu dalījās stāstos par saviem mīluļiem, tā mācoties prezentēšanas prasmes. Izzināja kādas ir suņu un kaķu raksturīgākās pazīmes, iepazina dzīvnieku labturības noteikumus un tēmas noslēgumā pie ABC grupas viesojās suņi no servisa suņu biedrības “Teodors”. Piektdienās ciemos nāca 4.klases meitenes, lai kopīgi palasītu. Februārī ABC audzēkņi svinēja arī Meteņus Jūrmalas brīvdabas muzejā, sveica grupas gaviļniekus dzimšanas dienā un brauca ciemos pie Džimbas.
Bet tagad ar nepacietību tiek gaidīts pavasaris! 🌷
Pēdējais atjaunošanas datums: 06/03/2024 14:04