2024. 09. 05. vārda dienas:

Einārs, Ervīns, Klāvs

Salas sākumskola ❯

Cālis 2024

07.04.2024 18:23
Šī gada 28. martā Mārupes Kultūras namā notika mazo dziedātāju konkursa “Cālis 2024” fināls. Tajā piedalījās 22 bērni no Mārupes novada pašvaldības un privātajām izglītības iestādēm. No Salas sākumskolas pirmsskolas grupas ,,ABC” piedalījās mūsu dziedošākais Cālis Annija Vītola ar Daces Robules dziesmu ,,Pil, pil lietutiņš”.
Mazos dziedātājus vērtēja žūrija – vokālā pedagoģe un mūzikas terapeite Kristīne Paņko, dziedātāja un vokālā pedagoģe Annija Putniņa, dziedātāja Katrīna Dimanta un dziedātāja, Mārupes Kultūras nama direktore Ira Dūduma. Konkursa dalībnieki tika vērtēti divās vecuma grupās – no 2 līdz 4 gadiem un no 5 līdz 7 gadiem. Visi mazie dziedātāji ieguva titulu “Mārupes Cālis 2024”, bet žūrija abās vecuma grupās noteica uzvarētājus, kas tika pie titula “Super Cālis 2024”. Grupā no 2 līdz 4 gadiem uzvarēja Linda Spundiņa (pirmsskolas izglītības iestāde “Zīļuks”, pedagoģe Elīna Skudra) un grupā no 5 līdz 7 gadiem uzvarēja Grēta Spilberga (pirmsskolas izglītības iestāde “Lienīte”, pedagoģe Marta Bērziņa).
Annija turējās braši! Novēlām izdošanos arī turpmākajā mūzikas ceļā! Mēs ar Tevi lepojamies!
Čiep! 🐥🐥🐥
Pēdējais atjaunošanas datums: 07/04/2024 18:23