2024. 28. 10. vārda dienas:

Antoņina, Ninona, Ņina, Oksana

Pārvietošanās ar braucamlīdzekļiem

22.09.2024 18:05

Visu pagājušo mācību nedēļu visi mūsu skolēni Sports un veselība mācību stundās apguva moduli (tēmu) “Pārvietošanās ar braucamlīdzekļiem”.

Tēmas ietvaros skolēni apguva un pilnveidoja braukšanas prasmes ar ripojošiem braucamlīdzekļiem (velosipēdu, skrejriteni u.c.). Tika likts arī liels uzsvars uz veselīga un droša dzīvesveida paradumu veidošanos. Kopīgi tika apgūtas dažādas zīmes, daudz spriests par drošību uz ceļa un lietoti ar drošību saistītie aksesuāri – ķivere, ceļu, elkoņu un plaukstu aizsargi.

Lai nostiprinātu drošos paradumus, pie mums skolā viesojās arī Valsts Policijas pārstāvji, kuri skolēniem stāstīja par drošību uz ceļa, kā arī informēja par daudz interesantiem faktiem, likumiem un noteikumiem saistība ar atrašanos uz ceļa.

Skolēni turpinās apgūt šo moduli vēl 1-2 mācību nedēļas, tāpēc ceram uz atbilstošiem laikapstākļiem.

Milzīgs paldies skolotājai Gintai par uzņēmību un vecākiem par atsaucību!

Pēdējais atjaunošanas datums: 25/09/2024 09:03