2024. 27. 04. vārda dienas:

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Skolotāju diena

02.10.2017 07:45

“Mīļie skolotāji, mīļie pedagogi! Šodien ir Jūsu diena šeit skolā. Jūs esat pelnījuši šo dienu, lai atpūstos un justos labi. Cik ļoti Jūs mākat visu darīt labāk! Šajā dienā mēs Jums par to, ko Jūs mums dodat – zināšanas, gudrību un uzticību. Mums katram ir iespēja būt skolotājam – gan jaunam, gan vecam. Un es gribu Jums pateikt, ka es kā skolniece Jūs ļoti cienu. Un varbūt kļūšu par skolotāju.”  Šādu skaistu runu Skolotāju dienas rītā, piektdien, saņēmām no mūsu skolas audzēknes, 5.klases skolnieces Kristiānas Paegles. 1.stundas laikā tikāmies ar mūsu audzēkņiem skolas zālē, lai padalītos ar savām – skolas gaitu atmiņām. Skolotāji rādīja savas fotogrāfijas no skolas laikiem un komentēja tās ar jautriem stāstiem. Bērni ar interesi minēja, kurš skolotājs fotogrāfijā redzams, kā arī pēc pasākuma tapa jauka apsveikumu galerija – skolēni gan zīmēja savus skolotājus, gan veltīja sirsnīgus vārdus Skolotāju svētkos.

Pēdējais atjaunošanas datums: 02/10/2017 07:45