2024. 27. 04. vārda dienas:

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Nometne skolēnu brīvlaikā!

28.11.2017 09:26

Tuvojas skolēnu ziemas brīvlaiks, un – kāpēc gan nepavadīt brīvdienas jautri, aktīvi un radoši, gūstot jaunu pieredzi un neaizmirstamus piedzīvojumus?

Priecājamies, ka mūsu skolā notiekošā Lego robotikas pulciņa organizatori mūs uzrunāja, lai Salas sākumskolā taptu RADOŠO NODARBĪBU DIENAS NOMETNE BĒRNIEM – „ZIEMAS SAPNIS”! Nometne notiks no 02.01. līdz 05.01. Aicinām nometnē piedalīties arī mūsu skolas audzēkņus! Šāda ziemas brīvlaika nometne Salas sākumskolā notiks pirmo reizi!

NOMETNES PROGRAMMĀ PLĀNOTS:

• „Lego” robotikas nodarbības;
  • Papīra tiltu konstruēšana;
  • Dažādas radošās darbnīcas (sapņu ķērāja gatavošana, svečturu gatavošanu, latvju zīmju zīmēšana ar hennu u.c.);
  • Dažādas sporta aktivitātes: „Dodgeball”, tautas bumba u.c.;
  • Nodarbība un rotaļas laukā;
  • Sarunas par eņģeļiem un bērnu meditācija;
  • Noslēpumu atšifrēšana „Escape room” u.c. nodarbības;
  • NOSLĒGUMĀ: sacensības, vēlmju kolāžas veidošana, dāvaniņas un apbalvojumi, kā arī – „Capoeira” nodarbība un bērnu disenīte;

Nometnes cenā (35 Eur dienā) iekļautas nodarbības, materiāli radošajām darbnīcām, ēdināšana 2 reizes dienā, uzkodas, utt.)

Nometni organizē Biedrība „Kompetences māksla”. Programmu, atrašanās vietu un sīkāku informāciju meklēt www.babite.lv. Kontakti informācijai: Signe  26392344; legzdina.signe@gmail.com!

Vairāk ar programmu un plānotajām aktivitātēm iepazīstieties pievienotajos dokumentos! Iesakām izlasīt visus pievienotos dokumentus, piesakoties nometnei, un aizpildīt nepieciešamo!

Ieksejas kartibas not. ziemas nometnei

Bērnu nometnes programma-2018.g.janvarim

PIETEIKUMA_ANKETA