Ziemassvētku sagaidīšana Salas sākumskolas skolēniem

04.01.2018 09:41

Šodien arī vēl viena nozīmīga diena Salas sākumskolā – 1.-6.klases audzēkņu pirmā semestra noslēgums, kas, protams, neizpalika ar Ziemassvētku svinēšanas iesākumu. Svinīgajā pasākumā ar nelielu teatrālu uzvedumu uzstājās skolas teātra pulciņš “Pīlādzītis”, tika arī dziedāts, uzsvērtas Ziemassvētku tradīcijas, budēļu tēvs ikvienu vēl šajā gadā nopēra, lai jaunais gads sāktos no jauna, bez vecā gada grēkiem un nedarbiem. Tika pasniegti arī atzinības raksti par teicamām sekmēm un priekšzīmīgu uzvedību! Mācību gada noslēguma pasākums turpinājās individuāli katrā klasē. Mūsu skolā tas notiek kopā ar vecākiem.
Mācību pusgads noslēdzies, tādēļ novēlam visiem audzēkņiem jauku atpūtu, sirdsiltus, ģimeniskus Ziemassvētkus un jautru Jaunā gada sagaidīšanu!

#ziemassvetki #salasskola #egle

Skatīt vairāk bilžu galerijā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 04/01/2018 09:47