Meteņi

07.02.2018 08:56
​Bērni ir iemīlējušies sniegā… No paša rīta par godu Meteņdienai sniegs lielām skaistām pārslām klāja zemi un ik pa laikam spīdēja saulīte. Priecīgi bija pat pieaugušie! Visi mēs esam noilgojušies pēc īstas ziemas!
Meteņi ir visa jaunā sākums. Pavasara atnākšanas simbols. Pirmsskolas bērni ar lielu prieku gāja ar Meteņu tautas meitu rotaļās un skandināja tautasdziesmas. ABC grupa sagatavoja laimes zelta pogas, Kāpēcīši un Ķipari gatavoja mūzikas instrumentus, lai ziemu aizbaidītu. Vislielāko prieku sagādāja sniegs un aktivitātes pēc Meteņu svinēšanas.
Skolēni cītīgi gatavojās Meteņiem jau iepriekš: 5. un 6. klase gatavoja plakātus “Kas ir Meteņi?”, 3. un 4. klase meklēja ticējumus, 2. klase vadīja kopīgu rotaļu. Meteņbērni spēkojās arī dažādās atraktīvās stafetēs.
Prieks, smaids un laime acīs kopā ar saulīti un sniegu sasildīja bērnu un skolotāju sirdis. Draudzīgi mēģinājām aizbaidīt ziemu!
Pēdējais atjaunošanas datums: 07/02/2018 09:17