2024. 27. 04. vārda dienas:

Alīna, Rūsiņš, Sandris

Salas sākumskolas Dzimšanas dienas 2018

21.04.2018 13:21

Salas sākumskola vakardiena bija svētku sajūtu pārpildīta! Gan skolas, gan pirmsskolas bērni visi saliedējāmies sirsnīgā svētku koncertā, teicām paldies vārdus visiem, kas ik dienas veido skolas vidi, mūsu kodols – darbinieki, pedagogi, vecāki, kas uztic mums savus bērnus, lai tie augtu par zinātkāriem, radošiem jauniešiem.
Devāmies arī mūsu skolas dārzā, kur gan veidojām zīmējumus savai skolai, gan cienājamies ar svētku kliņģeri!
Arī praktiski turpinājām putnu tēmu, uzstādot skolas dārzā putnu būrīšus, kurus kopā ar vecākiem pirms gada Ģimene dienā veidoja pirmsskolas grupu bērni. Vienu pie mūsu skolas lielās kļavas pielika arborists, dārznieks – Edgars Neilands, kas vēl joprojām turpina šajā projektā gatavotos būrīšus izvietot visā Latvijā…

Katru rītu palaist no sevis putnus,
Atbrīvot krāsas, atļaut, lai iet
Un piekrāsot dienu pēc iespējas gaišākos toņos.
Katru vakaru sagaidīt atpakaļ tieši tik krāsu,
Cik vajag, lai sapnim iedotu krāsainu sākumu,
Pārējo iekrāsos veiksme un paša griba!

Daudz laimes Dzimšanas dienā Salas sākumskola!

Vairāk bilžu skatīt galerijā.

#dzimsanasdiena #salassakumskola

Pēdējais atjaunošanas datums: 29/06/2018 14:39