Projekta nedēļa Salas sākumskolā

21.05.2018 11:37

Šogad, projektu nedēļa, notika nedaudz savādākā veidā, nekā iepriekš bija ierasts, jo Salas sākumskola ir gatava “lēkt iekšā” jaunajās kompetencēs. Visi kopā, uzsākām šo jauno pieeju , lai saprastu, kā to uztver mūsu izglītojamie un cik gatavi šīm pārmaiņām, mēs, pedagogi un skola. Izvirzītā “lielā ideja” bija Latvija 100, kuru mēs nedēļas griezumā samazinājām par Latvijas kino. Visu sākām jau 17.maijā, kad skolēni skatījās Latvijas filmas un izvērtēja savas zināšanās par tām. Cik tad mūsu skolēni ir zinoši par Latvijas vecajām un jaunajām filmām (“Dāvana vientuļai sievietei”, “Sprīdītis”, “Rīgas sargi” u.c.)? Cik liels bija pārsteigums, ka bērni bija zinoši, ieinteresēti procesā, spēja sadarboties grupiņās un vilka paralēles ar literatūru un mūziku ( mūzikā dziedājām dziesmu no filmas “Sprīdītis”) . Visu nedēļu ( 21.05 – 25.05.) darbojāmies ap un par latviešu kino. Noskaidrojām, kas ir režisors, aktieris, iepazinām latviešu režisorus, iejutāmies aktieru lomās, un pat sarīkojām īstu kauju ( fragmentu no Rīgas sargiem) ar ūdens baloniem. Visa noslēgumā, 28.maijā, devāmies ekskursijā uz kinopilsētiņu Cinevillu un Baskāju taku. Ļoti lepni jutāmies par saviem skolēniem un skolotājiem, kad bērni gidam atbildēja uz dažādiem jautājumiem, izstāstīja redzētās epizodes, kas filmētas attiecīgā mājā.

Secinājums – mūsu skolā vienu nedēļu jaunās kompetences darbojās un mēs esam tām gatavi!

Skatīt vairāk bildes šeit galerijā.

#lv100 #latvijassimtsgade #latvijassvetki #projektunedela #skola #salassakumskola #jaunaskompetences

Pēdējais atjaunošanas datums: 29/06/2018 12:04