Ekskursija uz lidostu “Jūrmala”

25.05.2018 11:58

Salas sākumskolas 5. un 6.klases jaunieši trešdien 25.maijā ar klases audzinātājām Laimu un Kristīni devās ekskursijā uz lidostu “Jūrmala”, kas šobrīd apkalpo “mazās” lidmašīnas, bet drīz plāno uzņemt pie sevis arī lielākas. Jaunieši apskatīja gan lidostas terminālu, gan tika iepazīstināti ar pārējo, kas atrodas lidostā – ugunsdrošības servisu, “sniega mašīnām’, kas piemērotas tieši lidostām, lidmašīnas “Debesu bites”, tāpat 6 iznīcinātājus, kas pārveidoti par šova elementiem un kuriem doti pat vārdi – “Milda”, “Baltijas bites”, “Raimonds Pauls (komponists pats esot uzrakstījis šo nosaukumu)..
Vairākas eksponātu lidmašīnas pārkrāsotas par kādu no dzīvniekiem – zebru, lauvu utt.., tāpēc arī muzejam nosaukums – “SKY ZOO”.

Vairāk bilžu skatīt šeit galerijā.

#lv100 #latvijassimtsgade #latvija #ekskursija #lidostajurmala #salassakumskola

Pēdējais atjaunošanas datums: 29/06/2018 12:03