3. diena vasaras nometnē.

31.07.2018 11:33

Trešā diena nometnē. Šī diena solās būt ļoti interesanta un aizraujoša.

Devāmies ekskursijā uz Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu, iepazīt dzīvnieku daudzveidīgo pasauli. Bērnu sajūsma par dzīvniekiem ir neviltota un patiesa. Lielu prieku sagādāja redzēt ķenguru ar mazulīti savā somā, hameleonu, lauvas… Dažiem bērniem šī bija pirmā reize, kad viesojās zooloģiskajā dārzā, prieks bija dubultā. Protams, neizpalika arī pikniks. Izbaudījām Dziesmu svētku izskaņas, aplūkojot ekspozīcijas – saktu, zvārgulīti, kokli un atjaunoto estrādi. Diena bija piedzīvojumiem bagāta. Atgriežoties no ekskursijas, pagatavojām katrs savu ūdens bumbu ar dzīvnieciņu, un atkal laime pilnīga, bērnu vērojumi kā spīdumiņi krīt lejā un veidojās tornado burkā.

Vairāk bilžu skatīt galerijā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 13/08/2018 12:00
atpakaļ