Noslēguma diena nometnē

02.08.2018 11:44

Nedēļa paskrējusi ātri. Noslēguma dienā vēlējāmies sagādāt bērniem pārsteigumu. Emocijas, kas paliek atmiņā uz visu atlikušo vasaru un domājam, ka tas arī izdevās. Šī diena bija eksperimentu diena. Dodamies uz Zinātkāres centru Zinoo – eksperimentu priekšnesumu. Bija dūmi, sprādzieni, uguns. Tas bija iespaidīgi! Priecē, ka bērni bija ļoti zinoši, spēja komentēt dažādus ķīmijas elementus, kā rezultātā radās redzētais eksperiments. Iespaidīgs rīta cēliens. Bet nekas nebeidzās, atgriežoties skolā, mūsu kārta – radīt dažādus eksperimentus. Sākām ar balonu un ūdens maisiņu eksperimentu, durot cauri koka irbulīti un zīmuļus. Taisījām varavīksni, vulkānu un gatavojām vēja dzirnaviņas. Noslēgumā, protams, pārrunājām piedzīvoto, atvadījāmies un novēlējām viens otram jauku atlikušo vasaru.
Nu tas arī ir šoreiz viss… Tiekamies rudenī, un liels paldies par kopā pavadīto aizraujošo nedēļu!

Vairāk bilžu skatīt galerijā!

Pēdējais atjaunošanas datums: 13/08/2018 12:02
atpakaļ