Salas sākumskola kāda tā ir?

13.08.2018 12:24

Tādi nu mēs esam – atvērti, ģimeniski, ar individuālu pieeju ikvienam bērnam. Mūsu mācību process tiek un tiks balstīts uz darbošanos ārā dabā – āra zaļajās klasēs, Montessori pedagoģijā, praktiskā dzīves un zināšanu iepazīšanā…
Ņemot vērā to, ka veidojam klases ar nelielu audzēkņu skaitu (10-15), mācību procesu pielāgojam katrā stundā pēc nepieciešamības..un katram varam pievērst individuālu, nedalītu uzmanību!
Katra diena sākas ar obligāto mācību bloku un pēcpusdienās bērniem ļaujam brīvi darboties skolas telpās – kas vēlas mācīties, kas vēlas spēlēties, kas vēlas kādu sportisku aktivitāti, varbūt palasīt bibliotēkā kādu interesantu grāmatu..un viennozīmīgi dodamies ārā..Trešdienās braucam uz peldēšanas nodarbībām…plānojam vēl arī jaunas aktivitātes..
Viss, protams, pedagogu uzraudzībā!
No rīta bērnus uz izglītības iestādi atved vecāki (Rīga, Jūrmala, Tukuma rajons). No Piņķiem tiek nodrošināti transporta pakalpojumi gan uz skolu, gan pēcpusdienā atpakaļ..
Esam atvērti un mūs noteikti var nākt iepazīt arī tuvāk.
Uzņemšana pirmajā klasē pie mums vēl turpinās līdz pat 31.maijam!
Mēs tevi ļoti gaidīsim – ik dienas!

VIDEO skatīt šeit

Pēdējais atjaunošanas datums: 13/08/2018 12:32
atpakaļ