2024. 27. 04. vārda dienas:

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

“Vārdu stāsti”

26.11.2019 07:13

Vakar, 25.novembrī pie Salas sākumskolas 1.-6. klases audzēkņiem viesojās Inga Sarma – vēsturniece un projekta „Vārdu stāsti” vadītāja, lai iepazīstinātu bērnus ar interesantiem faktiem par Babītes novada vārdiem, vietām un iedzīvotājiem. Dažādus vietējos vārdus un uzvārdus, protams, jau bijām ievērojuši un dzirdējuši, tomēr tik padziļināti un saistoši stāsti par vietējiem cilvēkiem, vietām un notikumiem nebija dzirdēti, un priecēja, ka arī skolēniem tas šķita aizraujoši, un jautājumi pēc stāstījuma nerima ilgi.

Projekta “Vārdu stāsti” ietvaros jaunieši ir aicināti piedalīties arī konkursā, līdz nedēļas beigām iesniedzot radošos darbus par kādu no Babītes novada vārdiem, uzvārdiem, vietvārdiem vai interesantiem faktiem.

Paldies vēsturniecei Ingai Sarmai par iniciatīvu un to, ka apciemoja mūs! Vienmēr prieks par tik interesantām un sirsnīgām tikšanās reizēm!

Sagatavoja
A.Vanaga