2024. 27. 04. vārda dienas:

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Latviešu valodas olimpiāde

28.11.2019 12:13

27.novembrī, notika Salas sākumskolas Latviešu valodas olimpiāde 1.-6.klasei ar mērķi attīstīt izglītojamo kompetenci latviešu valodā, prasmi izteikt sevi un sazināties latviešu valodā, apzināties valodas lomu savas personības izveidē un etniskās identitātes saglabāšanā.

Skolēni, vadoties pēc katrai klasei izdalītajām kartēm, pārvietojās pa dažādām valodas stacijām, aktīvi izpildot uzdevumus katrā no tām:
1.stacijā risināja krustvārdu mīklas pie sk.Baibas,
2.stacijā piedalījās viktorīnā pie sk.Maijas,
3.stacijā veica dažādus angļu un krievu valodas uzdevumus pie sk.Ilzes,
4.dziedāja un muzicēja mūzikas un tautasdziesmu stacijā pie sk.Līgas,
5.stacijā notika radoša un smiekliem bagāta pasaku iestudēšana pie sk.Laimas un 6. – orientēšanās stacijā – pie sk.Gintas laiks tika pavadīts sportiskā un azartiskā noskaņā.
Olimpiādes rezultātus apkopoja un izvērtēja pedagogu komanda, kā arī kopā ar bērniem tika pārrunāti uzdevumi un piedzīvojumi katrā stacijā. Pēc olimpiādes labākie katras klases rezultāti tika apbalvoti ar atzinības rakstiem.
Pasākuma galeriju skatieties šeit!
Pēdējais atjaunošanas datums: 28/11/2019 12:27