2024. 26. 04. vārda dienas:

Alīna, Rūsiņš, Sandris

Rūķu radošās darbnīcas

02.12.2019 11:20

Tradicionāli – katru gadu ap pirmās adventes laiku Babītes novada pašvaldības Salas sākumskolas audzēkņi un skolotāji meklē rūķu cepures, uz mūzikas atskaņotāja uzliek pirmās Ziemassvētku dziesmas un sarīko radošas darbnīcas, lai jautrā noskaņojumā un pirmssvētku gaisotnē taptu pašu rokām darināti svētku rotājumi skolai.
Tapa gaisīgas un telpiskas bumbas, pūkainas sniegpārslas un mīlīgi dzijas putni, kas drīzumā rotās skolas palodzes.
Salas sākumskola ir dabai draudzīga skola, tāpēc materiālus izmantojam godprātīgi un apdomīgi – rotājumu izveidošanai izmantojām arī makulatūrai nodoto papīru, maksimāli izvairāmies no plastmasas – putnu acīm noderēja melnie piparu graudi, bet knābis – no saulespuķu sēklas; no rokdarbos pāri palikušajiem dzijas galiem un auduma atgriezumiem tapa skolas Adventes vainags, bet ārā metamos atkritumus – izšķirojām un izmetām tiem paredzētajās atkritumu tvertnēs.

Pēdējais atjaunošanas datums: 02/12/2019 11:23