“Vēl gribas ticēt brīnumam!”

02.12.2019 09:24

Babītes novada pašvaldības Salas sākumskolas
Ziemassvētku labdarības akcija 2019

“Vēl gribas ticēt brīnumam…”

Sadarbībā ar Babītes novada pašvaldības Sociālo dienestu aicinām atbalstīt akciju un sagādāt svētku pārsteigumu Salas pagasta vientuļajiem un maznodrošinātajiem senioriem. Ikdienā domājot par pamatvajadzībām un pašu nepieciešamāko, rūpju nasta šiem cilvēkiem liek aizmirst par Ziemassvētku tuvošanos… Kopā mēs varam radīt prieku un ienest viņu mājās nedaudz sirsnības un svētku sajūtas!

Salas pagasta vientuļie un maznodrošinātie seniori priecātos par dāvanu, kurā būtu kaut kas no šīm lietām:

Tēja
Kafija (šķīstošā vai beramā)
Medus
Zefīri
Ledenes, cietās karameles (Bārbeles, piparmētru, augļu, piena)
Noplēšamais gada kalendārs
Sienas kalendārs ar skaistiem attēliem un lieliem cipariem
Padomu gadagrāmata
Smaržīgas ziepes
Dušas želeja, šampūns
Krēms “Niveja”
Piezīmju blociņš, pildspalva
Krustvārdu mīklu krājums
Dekoratīvā svece uz baterijām
Zeķes
Ziemassvētku rotājums (dekoratīva figūriņa, svečturis, enģelītis)
Pleds
Vitamīnu komplekss senioriem
U.c.

Sagādājot pārsteigumu, lūdzam noformēt to skaistā dāvanu iesaiņojumā, pievienojot sirsnīgu apsveikuma kartīti no Jūsu ģimenes! Dāvanu lūdzam nogādāt Salas sākumskolas administrācijas kabinetā līdz 13.decembrim! Paldies!

Svarīgi! Dāvanas izmēram un sagādātā apjomam nav nozīmes. Pievienot kādu sīkumu un papildināt dāvanu varat pēc saviem ieskatiem, tomēr svarīgi zināt, ka riekstus, košļājamās konfektes, pārtiku ar īsu derīguma termiņu, graudaugu produktus vai kūstošas vielas dāvanā likt nevajadzētu.

Jautājumi: aija.vanaga@babite.lv, t.26029010

Gaišu svētku gaidīšanas laiku,