Liecību diena

20.12.2019 11:12

Spītējot aukstajam vējam, rītausmā tikāmies ar Babītes novada pašvaldības Salas sākumskolas 1.-6.klases skolniekiem skolas pagalmā uz 1.semestra Liecību pasniegšanu un teicamnieku apbalvošanu. Katra klase patstāvīgi bija sagatavojusi priekšnesumus, ko demonstrēja skolas biedriem un vecākiem. Pēc svinīgās daļas tikāmies skolas lapenē, kur 2./4.klases topošie talanti – aktieri bija uzveduši svētku ludziņu. Par pārsteigumu pašiem aktieriem – Ziemassvētku vecīša (to tēloja Markuss Paeglis no 4.klases) maisa apakšā zem izrādes atribūtiem slēpās patiešām īstas dāvana katram skolēnam. Liels bija izbrīns un skaļas ovācijas, kad jaunieši uzzināja, ka tūliņ visi dosimies slidot uz Inbox ledushalli. Pirms piebrauca autobuss, lai vestu pretī pārsteigumam, vēl ieturējām Ziemassvētku brokastis skolas terasē, malkojām karstu sulas dzērienu un ēdam piparkūkas.

Ledus hallē mums gāja jautri un aktīvi – stabilākie un veiklākie slidotāji sirsnīgi atbalstīja un pamācīja iesācējus, rūpējoties, lai nekrīt un nesasitas. Negaidīti mums pievienojās kāds ciemiņš, nu gluži kā ledus halles Ziemassvētku vecītis – kopā ar mums paslidot atnāca h/k Dinamo Rīga izlases spēlētājs no Kanādas – Colton Gillies. Viņš ne tikai sirsnīgi aprunājās ar mūsu hokeja faniem (angliski, turklāt, visiem tas izdevās lieliski), bet arī kopā nofotografējās ar mums, kā arī – uzrīkoja slidošanas sacensības ar mūsu ātrākajiem puišiem un meitenēm! Tik jauks pārsteigums tas bija! Emocijas un smiekli piepildīja ledus halli. Priecājamies par tik jautru semestra noslēgumu!

 

 

Sagatavoja

A

.Vanaga

Babītes novada pašvaldības
Salas sākumskolas direktores vietniece audzināšanas jomā

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 07/01/2020 11:13
atpakaļ