Laipni lūgti Salas sākumskolas ģimenē!

08.01.2020 10:39

Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola izsludina reģistrāciju izglītojamo uzņemšanai 2020./2021.mācību gada 1.klasē!

Informējam, ka 2020.gada 15.janvārī Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola uzsāk pieteikumu reģistrāciju mācībām Salas sākumskolas 2020./2021.mācību gada 1.klasē. Pieteikumu reģistrācija notiks līdz 31.maijam.

Pieteikumu reģistrējot, nepieciešams:

  • Aizpildīts Iesniegums 
  • Jāuzrāda dzimšanas apliecība.
  • Aizpildītu iesniegumu var iesniegt personīgi Salas sākumskolas lietvedībā, kā arī sūtot parakstītu un ieskenētu uz e-pasta adresi: salasskola@babite.lv, oriģinālo iesniegumu iesniedzot vēlāk klātienē un uzrādot dzimšanas apliecību.

Izglītības iestāde pēc 31.maija rakstiski vai elektroniski paziņos vecākiem (aizbildņiem) par bērna uzņemšanu izglītības iestādē vai par atteikumu uzņemt izglītības iestādē.

Salas sākumskola piedāvā topošajiem audzēkņiem un viņu vecākiem apmeklēt atvērto durvju dienas. Pēc jūsu izvēles, iepriekš piesakoties, gaidīsim Jūs atvērto durvju dienā 27.februārī, 25.martā vai 29.aprīlī, bet ar lielāko prieku visus interesentus gaidām uz tikšanos ar mums arī jebkurā citā laikā! Iepriekš saskaņojot datumu un laiku, labprāt Jums parādīsim iestādi, iepazīstināsim ar mācību procesu un atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem.

Sekojiet informācijai!

 

Tālrunis uzziņām un apmeklējuma pieteikumiem:

20395011, 67934165 vai e-pastā: salasskola@babite.lv

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/01/2020 09:55
atpakaļ