100 dienas!

10.02.2020 10:27

Urā! Mūsu pirmklasnieki šodien tika pārsteigti ar sirsnīgu sagaidīšanu un aplausu vētrām, pūšam-burbuļiem un urrā saucieniem! Pirmās 100 dienas skolā! Gluži kā jaunievēlētai Saeimai – pirmās 100 dienas arī pirmklasniekiem ir ļoti svarīgas, lai apjaustu, kas mainījies dzīvē, kādas zināšanas pilnveidotas, kas eksperimentos noskaidrots, kas aizraujošs piedzīvots un kādas jaunas prasmes apgūtas. Lielisks rīts un neviltotas emocijas! Pēc iziešanas caur slavas aleju, ko veidoja pirmklasnieku draugi – skolotāji un skolēni -, katram tika pasniegta zelta medaļa un sasniegumu kronis. Visas ceremonijas kulminācija bija milzu plaukšķene, kas gaisā izšāva tūkstošiem spīguļu. Tālāk jau bija gardas brokastis – cienāšanās ar dāvanu no “pirmīšu” mammām – gardo kliņģeri, tēju, kam sekoja jautras rotaļas. Rīta cēliena gaitā tika izrotāti arī sasniegumu kroņi – katrs uz tā attēloja visu to, ko uzzinājis un iemācījies pēdējo 100 skolas dienu laikā.
Apsveicam mūsu 6 zvaigznītes!

Pēdējais atjaunošanas datums: 10/02/2020 10:28
atpakaļ