AKTUĀLI!

14.10.2020 14:35

Labdien Salas sākumskolas skolas un pirmsskolas izglītojamo vecāki!

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un Veselības ministrijas rekomendācijas COVID-19 izplatības mazināšanai, Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola ir pieņēmusi lēmumu no 2020. gada 19. oktobra līdz 6.novembrim slēgt ieeju izglītības iestādē un tās teritorijā gan skolas, gan pirmsskolas izglītojamo vecākiem. Skatīt pievienoto pielikumu.

Pirmsskolas grupu bērna atvešana un izņemšana no izglītības iestādes iepriekš saskaņojama ar grupas pedagogiem, zvanot uz grupiņas tālruni.

Ja nepieciešama klātienes tikšanās, tā notiek un notiks tikai pēc iepriekš piesakoties e-klasē.

Tāpat lūdzam rūpīgi izvērtēt klātienes apmeklējuma nepieciešamību!

Ierodoties klātienes vizītē Salas sākumskolā, obligāti jāizmanto mutes un deguna aizsegs, jānodezinficē rokas, kā arī iespēju robežās jāievēro sociālā distancēšanās – 2 m.

Skat. pilno izglītības iestādes vadītājas rīkojumu nr. D-2.2.1/62 ŠEIT!

Lūgums regulāri e-klasē sekot līdzi jaunākajai informācijai!

Rūpēsimies par savu un mūsu tuvāko veselību!

Ar cieņu:

Nensija Priedīte