100 dienas skolā!

03.03.2021 08:35

2.martā īpaši priecīgs HipHipUrā tiek veltīts mūsu 1.klasei un skolotājai Zanei Lasei! Svinēta tiek 100.diena sākumskolā!

Svētku tērpi, pacilāta gaisotne un apsveikumi no visiem mums! Priecājamies par mūsu 14 dzīvsudrabiem – par viņu dzīvesprieku, centību, atklātību, dedzību un ziņkārību!

Paldies skolotājai Zanei, ka 1.klases pirmās 100 dienas skolā pagājušas tik radoši, aktīvi, raibu-raibi-interesanti un ļoti, ļoti darbīgi – skolotāja

Zane Lase ir īpaša ar to, ka meklē, atrod un īsteno visdažādākās idejas un izglītojošas aktivitātes, kas bērniem papildina zināšanas attiecīgajā tēmā, bet arī sniedz neaizmirstamas emocijas par padarīto. Turklāt aktivitātes un projekti, ko 1.klase izpilda sk.Zanes vadībā, ir arī dabai draudzīgi, sabiedrībai noderīgi un visus iedvesmojoši!
Apsveicam!
Pēdējais atjaunošanas datums: 03/03/2021 08:42