Konkurss Ķengurs 2021

25.03.2021 07:22
25.martā Salas sākumskolas skolēni piedalās starptautiski organizētā konkursā-spēlē „Ķengurs – matemātika visiem”! Konkurss veicina matemātikas popularitāti un paaugstina jauniešu interesi par to. Spēle ne tikai stimulē skolas programmas apguvi, bet arī mudina skolēnus piedalīties citās olimpiādēs, konkursos un sacensībās. Konkursā piedalās skolēni no 82 valstīm! Latvijā konkursa dalībnieku skaits pārsniedz 16 000!
Turam īkšķus par mūsu skolēniem:
2. klase – Jēkabs, Dāvids, Gustavs Loziņš;
3.klase – Gabriella, Rihards Š.;
4.klase – Justīne, Jēkabs, Krista, Lenarts, Alise, Vestards.
5.-6.klase – Jānis, Kārlis, Aleksa.
Konkursam ir viena kārta, bez atlases sacensībām. Sacensības notiek vienā dienā, vienā stundā un sastāv no 24 (2.-4.klasei) un 30 (5.-6.klasei) jautājumiem, kuri ir sakārtoti pēc sarežģītības pieauguma, uz katru jautājumu piedāvāts 5 atbilžu variantu. Dotajā laikā jāatbild uz visiem uzdevumiem.
Par konkursa administrēšanu Salas sākumskolā atbildīga skolotāja

Zane Lase

.