Olimpiskā diena!

21.05.2021 10:34
Olimpiskā diena Salas sākumskolā!
Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola var lepoties ar saviem audzēkņiem un aktīvo, radošo un aizrautīgo sporta skolotāju Gintu!
Ar sirsnīgu entuziasmu, sportot-prieku un vēlmi būt veselīgiem un aktīviem – Salas sākumskola šodien bija sportiņā!
Rīts sākās ar skolas un pirmsskolas grupas ABC sadarbību – video tiešsaisti un kopīgu vingrojuma kompleksa izpildi – kopumā Latvijā vienlaikus to darīja vairāk kā 148 000 cilvēku!
Pēc vingrošanas tika sveikti aktīvākie sporta mēneša dalībnieki – Laura (1.klase), Jēkabs (2.kalse) un Vestards (4.klase).
Pēc tam sekoja sporta svētki mazākajiem – pirmsskolas izglītības grupām, kuras gan sportoja, gan vingroja, gan spēlēja spēles. Smaidi, smiekli un sportisks gars! Kā mums gāja, skatieties foto reportāžā!

#mēsesamsportiņā,#olimpiskādiena2021, #salassākumskolavislabākā

Pēdējais atjaunošanas datums: 21/05/2021 10:35