Projektu nedēļa

27.05.2021 13:08
Šodien noslēdzās Salas sākumskolas Projektu nedēļa. 1.klase veiksmīgi pētīja bites un to devumu dabai un cilvēkiem, veidojot katrs savu Bites pasi un piedaloties Latvijas Biškopības biedrības organizētajā zīmējumu konkursā. Savukārt 2-6.klases audzēkņi katrs izsapņoja savu ģimenes ekskursiju, kurā vēlētos doties kopā ar saviem mīļajiem! Uzdevumā bija ne tikai izpētīt un sastādīt maršrutu, bet arī veikt aprēķinus par izmaksām, kilometriem un degvielas patēriņu. Projekta uzdevums bija jāprezentē ne tikai klases biedriem un skolotājiem, bet arī savai ģimenei.
Prezentācijas bija pārdomātas, interesantas un tik dažādas! Paldies skolēniem par darbu un paldies arī vecākiem! Jo lielākā daļa audzēkņu teicās, ka ekskursijā patiešām dosies, jo vecāki ideju atbalstījuši un labprāt šādas brīvdienas arī īstenotu!
Pēdējais atjaunošanas datums: 27/05/2021 13:08