Lasītāju klubiņš aicina pievienoties!

08.09.2021 13:19
Priecīgi jaunumi! Salas sākumskolā tagad ir LASĪTĀJU KLUBIŅŠ!
Mārupes novada pašvaldības Salas sākumskola ir izveidojusi čaklo lasītāju klubiņu un pirmā klubiņa aktivitāte ir jau padomā! Aicinām piedalīties Latvijas Nacionālās Bibliotēkas organizētajā “Bērnu un jauniešu žūrijā 2021”!
“Bērnu un jauniešu žūrijas” norises laiks:
1.septembris, 2021– 31.janvāris, 2022;
Auditorija:
Salas sākumskolas un pirmsskolas 5 līdz 12+ gadus veci grāmatlasītāji;
Grāmatu saraksts redzams otrajā attēlā (5+, 9+, 11+).
“Bērnu un jauniešu žūrijas” mērķis:
Veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību.
LASĪTĀJU KLUBIŅA NOTEIKUMI:
Pirmkārt un galvenokārt) Lasīt ar prieku! Dalība klubiņā ir brīvprātīga!
2) Pieteikties mūsu lasītāju klubiņā! Raksti pieteikumu brīvā formā e-klasē sk.Aijai vai sameklē viņu kabinetā! (Pirmsskolēnu, kas vēlas pievienoties klubiņam un piedalīties “Bērnu žūrijā”, pieteikšanos e-klasē veic vecāki!)
3) Pie sk.Aijas izpētīt “Bērnu žūrijas” grāmatu kolekciju, izvēlēties grāmatu, paņemt to lasīšanai, vai pierakstīties lasītāju rindā grafikā;
4) Izlasīt grāmatu – izlasīt grāmatas;
5) Pēc izlasīšanas atdot grāmatu sk.Aijai un saņemt darba lapu. Aizpildīt patstāvīgi (vai mazākajiem lasītājiem – kopā ar vecākiem) grāmatas darba lapu un, kad izlasītas visas sava vecumposma grāmatas, aizpildīt kopējo novērtējuma lapu;
6) Piedalīties Lasītāju klubiņa dalībnieku domu apmaiņas aktivitātēs! Par tām skolēns tiks informēts e-klasē!
Noslēgumā, janvāra beigās svinēsim “Bērnu un jauniešu žūrijas 2021” noslēguma Lasītāju svētkus un kopīgi veidosim Lasītāju klubiņa otrā semestra priekpilnas lasīšanas plānu!
Atbildīgā par Bērnu žūrijas norisi Salas sākumskolā, lasītāju klubiņa koordinatore Sk.AIJA VANAGA
Pēdējais atjaunošanas datums: 08/09/2021 13:19