3.klase dodas pārgājienā

16.09.2021 08:26
Trešās klases skolēni, baudot rudens saulaino laiku, vakar devās pārgājiena iepazīt tuvāko apkārti. Pārgājienā tika apgūtas vairākas mācību jomas:
Matemātika – izsakot minējumu, cik km nostaigāsim, un beigās salīdzinot ar mobilajā aplikācijā uzrādīto; pārvēršot km soļos; sarēķinot, cik km nosoļots; salīdzinot, vai skolotājas noieto soļu daudzums atšķīrās no skolēna veikto soļu daudzuma?
Sports – fiziskās aktivitātes, staigājot svaigā gaisā; kopā pievarēti 4,38 km.
Audzināšana – atkārtotas un nostiprinātas zināšanas par ceļa satiksmes noteikumiem un uzvedību uz ielas, pārgājiena laikā, sadarbojoties.

Galvenais pārgājiena mērķis bija valodas joma. Skolēni savstarpēji dalījās ar tuvākajā apkārtnē zināmajām vietās, kuras, izmantojot mobilos telefonus, piefiksēja un nākamajā valodas stundā rakstīs domrakstu “Mana tuvākā apkārtne”, balstoties uz redzēto, dzirdēto un piedzīvoto. Lai izdodas!

Pēdējais atjaunošanas datums: 16/09/2021 08:26