Labo darbu nedēļa

07.10.2021 06:58
Salas sākumskolas 6.klase Labo darbu nedēļu iesāka, dodoties uz Slokas dzīvnieku patversmi. Mīļš paldies Vecākiem, kas parūpējās par kārtīgu cienastu mazajiem draugiem. Džeks īpaši priecājās par pastaigu. Vairojam labo!
Savukārt 4.klases audzēkņi, skolotāja un vecāki labprāt pievienojas Labo darbu nedēļai – sagādājot pārsteigumu mūsu Spuņciema čaklajiem darbarūķiem – sētniekiem! Abi vecīši visu cauru gadu, ziemu, vasaru, lietū, sniegā vai lapu jūrā ik dienas čakli strādā, lai mūsu ciemats būtu tīrs un sakopts!
Sagādājām gan praktiskas, gan veselīgas, saldas dāvaniņas, kā arī bērni uzzīmēja sirsnīgas kartiņas.
Paldies par darbu un vēlam stipru veselību! 🍁🍂🧡
2.klases labie darbi: “Savācām atkritumus vietējā mežā. Bērnus patiešām pārņēma azarts! Labi, ka tuvojās pusdienas, tas bija vienīgais motivators, lai atgrieztos skolā.🌲 🙃🌲 Turklāt katrs veltīja mežam savu dzejoli!”
Sk.Zane
#labodarbunedela