Lasīšanas projekta aktivitātes

15.11.2021 09:18
Mūsu skolā jau vairākus gadus akcentējam lasīšanas nozīmību! Arī šogad, lai veicinātu lasītprieku un lasītprasmi, lai mudinātu jauniešus iepazīt kā vietējo, tā ārvalstu literatūru, regulāri lasām grāmatas, atstāstām tās, apgūstot arī uzstāšanās un prezentācijas prasmes. Tāpat – esam iesaistījušies Bērnu Žūrijas 2021 projektā.
Sestdien Salas sākumskolas 1.-3.klases grāmatu draugi, sadarbībā ar skolas Bērnu žūrijas dalībniekiem un latviešu valodas skolotājām Zani Lasi un Baibu Zadraku, piedalījās lasīšanas projekta aktivitātēs – klausījās, kādas bijušas skolotāju mīļākās grāmatas, piedalījās Kahoot viktorīnā par dažādām grāmatām un to autoriem, suminājām čaklāko Bērnu žūrijas dalībnieci – Paulu (2.klase), kura no 6 grāmatām jau ir tikusi līdz 5.grāmatas lasīšanai, kā arī gan uzzīmēja savu mīļāko grāmatas varoni (1.klase), gan sacerēja kopīgu dzejoli pēc dotajiem atslēgas vārdiem (2.-3.klase).
Pēdējais atjaunošanas datums: 15/11/2021 09:18