Daudz laimes, Latvija!

17.11.2021 14:07
Patriotiski vadot Novembri, Salas sākumskola ne tikai gatavojās zīmīgajiem – 11. un 18. – datumiem, bet arī veltīja mēnesi padziļināti izzinot Latvijas valsti, vēsturi, darbu un vidi, kā arī veltot daudz uzmanības valodai, valodas kultūrai, izteiksmes veidam. Pārrunājām patriotisma jēdzienu, diskutējām un radoši darbojāmies – tapa dzejoļi Latvijai, tika sportiski un digitāli apspēlēta apsveikuma forma Latvijai – izskrieta Latvijas kontūra kartē, utt. Klausījāmies skaistu koncertu “Lāčplēša dienā”.
To svinīgo sajūtu, kāda parasti pārņem skolas gaiteņus, kad visi ierodas skaisti saģērbušies, gaitenī skan latviešu mūzika, – to nevar izstāstīt! Tā ir lieliska sajūta, ka esam tur, kur mums jābūt un darām to, kas jādara.
Sirsnīgi sveicam visus Valsts svētkos! Daudz laimes, Latvija!
Lai lieliskas svētku brīvdienas!
Sargiet sevi!
https://fb.watch/9kNwNqHy5t/ Sveiciens no 1.klases
https://fb.watch/9kNFjMafeg/ Sveiciens no 2.klases
Pēdējais atjaunošanas datums: 17/11/2021 14:11
atpakaļ