Priecīgus svētkus!

23.12.2021 13:46
Ziemassvētku vakars,
Kad satumst aiz loga,
Zaigot sāk zvaigznes
Kā dimanta pogas,
Spīd zelta mēness,
Mirdz sudraba sniegs,
Ir bagāts ikviens,
Ja vien sirdī mīt Prieks.
Gaišus, mierpilnus un ģimeniskus Ziemassvētkus, enerģijas, košu krāsu piepildītu Jauno 2022.gadu!
Jau atkal noslēdzas viens gads/posms, kas atkal ienesīs mūs jaunā sākumā… Nav bijis ne viegli, ne grūti, bet ar ko patiesi savu un īpašu, kā katru gadu, dienu, stundu, minūti… Šobrīd mums visiem ir laiks izbaudīt mieru un uzkrāt spēkus jaunam dzīves cēlienam/gadam, kas atkal nesīs mums visdažādākos piedzīvojumus un stiprinās mūs ik katru mūsu izaugsmē, attīstībā un sniegs daudz dažādas pieredzes, kas mums jāierauga, jāsatver un jāliek lietā…
Ar sirds siltiem sveicieniem:
Nensija Priedīte
Mārupes novada pašvaldības
Salas sākumskolas direktore
Pēdējais atjaunošanas datums: 23/12/2021 13:46
atpakaļ