Lasīšanas svētki!

29.03.2022 08:20

Vakar, 28.martā, Salas sākumskolas 1.-3.klasei notika Lasīšanas svētki! Pie mums viesojās Mārupes novada bibliotēkas filiāles Salas pagastā vadītāja – mūsu mīļā un sirsnīgā bibliotekārīte Daina Auziņa, kura pastāstīja par grāmatu vēsturi, par lasīšanas nozīmību un demonstrēja dažādus rakstības veidus; katrs demonstrēja savu mīļākā grāmatu varoņa tērpu, pastāstot, kas un kāpēc viņš ir; suminājām Latvijas nacionālās Bibliotēkas akcijas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021” laureātu grāmatas un mūsu skolas čaklākos lasītājus; asinājām prātu ar krustvārdu mīklas minēšanu un jautri pavadījām pēcpusdienu!

Čaklākie lasītāji mūsu skoliņā:

1.vieta Paulai Kļaviņai (2.klase);

2.vieta Alisei Zimaišai (2.klase);

3.vieta Gustavam Loziņam (3.klase).

Paldies visiem čaklajiem lasītājiem un arī pārējiem 17. bērnu žūrijas dalībniekiem par lasītprieka veicināšanu mūsu skolā un pasaulē!

Sagatavoja A.Vanaga

Pēdējais atjaunošanas datums: 29/03/2022 08:20