Cūkmena detektīvi!

06.04.2022 08:16
Mūs vakar kārtējo reizi pamatīgi un skaļi (taurēdams auto signālu un megafonā saukdams) pārsteidza pats Cūkmens!
Atstāja mūsu pirmsskolai un sākumskolai dāvanu un vēstuli:
“Sveiciens, Cūkmena detektīvi!
Ar vienu kāju jau esmu modies no sava ziemas miega, bet pirms metos darbos ar pilnu sparu, vēlējos paziņot kādu svarīgu lietu. Ik gadu pasaule svin ANO Starptautisko meža dienu, kuras laikā ikviens iedzīvotājs tiek aicināts domāt par mežu ilgtspējību un to nozīmi mūsu ikdienā.
Zinu, ka jūs, mani čaklie censoņi, to jau dariet, ik dienu rūpējoties par to, lai meža netīrie noslēpumi tiktu atklāti. Bet, lai aicinātu jūs visus sēt un stādīt kokus, tādējādi vairojot skābekli, katrai izglītības iestādei dāvinu “Skābekļa pakas”, kas pilnas ar visu nepieciešamo priežu sēšanai, klimata izaicinājuma spēlēm un citiem izglītojošiem materiāliem.
Uz tikšanos tīrā mežā!”
Nu tik sekos čaklie darbi!
Cūkmenu sagaidīja medmāsa Anita Anspoka un dabaszinību skolotāja Zane Lase.
Pēdējais atjaunošanas datums: 21/04/2022 08:19