Olimpiskā diena 2022

22.04.2022 07:01

Liels prieks un gandarījums par pagājušajā piektdienā īstenoto Olimpisko dienu Salas sākumskolā! Entuziasms, atsaucība, sadarbība, pozitīvs noskaņojums un kolektīva saliedētība bija visa pamatā, lai diena izdotos, un to lieliski un profesionāli mums noorganizēja Salas sākumskolas un pirmsskolas izgl.grupu sporta skolotāja Ginta

Senfelde! Visas dienas garumā sportojām, vingrojām, dejojām, gatavojām paši savas medaļas, uzzinājām daudz kā jauna izstādē “Suns un sports”, ko no privātās kolekcijas mums uz skolu bija atvedis vēstures skolotājs Ivans Pavlovskis.

Paaaaaamatīga C (prieka un pozitīvisma) un D (saules staru) vitamīna deva tika ikvienam, kurš visu dienu bija kopā ar mums!
Olimpiskajā mēnesis pagājis, aktualizējot olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu; izglītojot par olimpisko kustību; popularizējot veselīgu dzīvesveidu, kā arī dažādus sporta veidus, tādējādi arī padarot mācību procesu daudzveidīgāku.
Kā mums gāja, skatieties galerijā!
Pēdējais atjaunošanas datums: 02/05/2022 07:02