Suņi un sports

23.04.2022 07:03
Olimpiskā mēneša ietvaros Salas sākumskolā mūsu vēstures skolotājs Ivans Pavlovskis bija atvedis izstādi “ Suņi un sports”, kas ir skolotāja privātā kolekcija.
I.Pavlovskis 32 gadus strādājis aktīvā policijas dienestā ar suņiem, paralēli arī par vēstures skolotāju, kā arī joprojām ir Latvijas sporta suņkopības federācijā, apmācot suņus un viņu saimniekus svarīgajā arodā.
Izstāde bija tikai neliela daļa no visiem skolotāja veidotās privātās kolekcijas krājumiem, tomēr tā deva pamatīgu ieskatu šajā sporta veidā, par ko skolēni ar interesi uzzināja no lekcijas un uzskates materiāliem.
Interesanti stāsti un atmiņas, daudz, ko apskatīt, pataustīt un izzināt, kā arī jautājumu gūzma – skatieties arī Jūs!
Drīzumā arī gaidāma skolotāja Pavlovska rakstīta grāmata par suņkopības vēsturi Latvijā!
Pēdējais atjaunošanas datums: 02/05/2022 07:03