Ģimenes diena 2022

01.05.2022 07:15
Labdien, Vecāki!
Atādinām, ka straujiem, saulainiem soļiem tuvojas Ģimenes diena, ko pēc pāris gadu pārtraukuma atkal varam svinēt kopā – skola, pirmsskola, vecāki un pedagogi!
Tāpēc priecāsimies atkal satikties 13.maijā, plkst. 17.00-19.00 Salas sākumskolas pagalmā, lai lieliski pavadītu vakaru!
Ģimenes dienas pasākuma programmu vēlamies veidot kopā ar Jums!
Jau kādu laiku atpakaļ Salas sākumskolai bija tradīcija – ģimenes talantu parāde, – interesanta tradīcija, ko noteikti ir vērts nu atkal izcelt saulītē!
Ierosinām apdomāt, kādu muzikālu, teatrālu, kustīgu vai jebkādi citādi atraktīvu priekšnesumu (3-5 min) Jūsu ģimene pasākumā vēlētos demonstrēt pārējiem klātesošiem! Parādiet savas ģimenes vai individuālo talantu vai prasmes, un priecāsimies kopā viens par otru!
Savu pieteikumu brīvā formā rakstiet e-klasē Aijai Vanagai ne vēlāk kā līdz 9.maijam!
Pasākumā plānotas: radošas aktivitātes visiem vecumiem, foto stūrītis ar profesionālu meistaru, pie kura varēsiet par piemiņu no pasākuma nofotografēties, skolēnu radošo darbu izstāde, izklaides mazākajiem, kafijas galds (lūdzu, līdzi ņemiet “groziņu” kopējam cienastam), mūzika un lieliska atpūta, utt.
Sirsnīga atmosfēra garantēta!
Priecāsimies Jūs satikt!
Mārupes novada pašvaldības
Salas sākumskola
Pēdējais atjaunošanas datums: 12/05/2022 07:16
atpakaļ