2024. 24. 04. vārda dienas:

Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

Bērnu žūrija

04.10.2022 12:48
Jauns gads, jauni izaicinājumi! Salas sākumskolas LASĪTĀJU KLUBIŅŠ atkal aicina piedalīties Latvijas Nacionālās Bibliotēkas organizētajā “Bērnu Žūrijā 2022″!
“Bērnu un jauniešu žūrijas” norises laiks: Septembris, 2022 – Janvāris, 2023;
Auditorija: Salas sākumskolas čaklie grāmatu lasītāji;
Grāmatu saraksts: Skat.pielikumā!
“Bērnu un jauniešu žūrijas” mērķis: Veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību.
LASĪTĀJU KLUBIŅA NOTEIKUMI:
1.-kārt un galvenokārt: Lasīt ar prieku! Dalība klubiņā ir brīvprātīga un veicama ārpus skolas mācību procesa.
2) Jaunajiem dalībniekiem pieteikties mūsu lasītāju klubiņā! Raksti pieteikumu brīvā formā e-klasē sk.Aijai vai sameklē viņu kabinetā!
3) Visiem dalībniekiem – kā jauniem, tā pieredzējušiem, – pie sk.Aijas izpētīt “Bērnu un Jauniešu žūrijas” grāmatu kolekciju, izvēlēties grāmatu, paņemt to lasīšanai, vai pierakstīties lasītāju rindā grafikā;
4) Izlasīt grāmatu – izlasīt grāmatas. Tā kā lasītāju skaits ir krietni audzis, tiek ieviests grāmatas lasīšanas termiņš – ne ilgāk par 2 nedēļām.
5) Izlasot sava vecuma kategorijas grāmatas, aizpildīt žūrijas dalībnieka anketu un noslēgumā, pavasarī rīkosim “Bērnu un jauniešu žūrijas 2022” noslēguma Lasītāju svētkus!
Svinēsim lasītprieku!
Atbildīgā par Bērnu žūrijas norisi Salas sākumskolā, lasītāju klubiņa koordinatore Sk. AIJA VANAGA.
Pēdējais atjaunošanas datums: 04/10/2022 12:48