Koncertcikls

30.10.2022 10:45
Šodien 1.-4.klase devās uz Dzintaru koncertzāli, lai apmeklētu pirmo skolēnu koncertcikla koncertu “Meža gulbji”.
Par pasākumu:
Viena no skaistākajām slavenā dāņu pasaku meistara H. K. Andersena pasakām ir “Meža gulbji”. Tā savaldzina ar stāstu par labo un ļauno, ar pārliecību, ka ļauno var uzveikt tikai ar drosmi, neatlaidību un mīlestību. Un tieši tāda – drosmīga, neatlaidīga un mīloša ir Elīza, kas savu brāļu dēļ paveic visgrūtākos darbus. Muzikālajā uzvedumā darbosies ne viens vien spilgts tēls, bet galvenais izteiksmes līdzeklis būs pagātnes dižgaru K. Monteverdi, A.Vivaldi, J.S.Baha un G.F.Hendeļa mūzika.
Dalībnieki: Jolanta Strikaite-Lapiņa – Elīza, Dināra Rudāne Ķēniņiene – Ragana, Atis Ieviņš – Bīskaps, Jānis Strazdiņš – Princis, 11 brāļi – Rīgas mūzikas skolu audzēkņi, JVLMA studenti, Latvijas Radio kora solisti, Rīgas Horeogrāfijas skolas, RDKS audzēkņi, Instrumentālā grupa Pētera Vaickovska vadībā, Karina Bērziņa – teicēja.
Pēdējais atjaunošanas datums: 15/11/2022 10:46